MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 14325653
nr 1432 5653
Blomsterbord
1950-tal. Bredd: 80, djup: 26 cm, höjd: 66 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:35:53
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr